Aktualności

Falcownica Spider do przetestowania na MŚMD – Warszawa

W dniach 26-28 października odbędą się Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy.
To wydarzenie będzie okazją nie tylko  do wspólnego kibicowania ekipom dekarskim z kilkunastu krajów. W trakcie  trwania Mistrzostw,będzie możliwość obejrzenia i przetestowania urządzenia marki Schlebach jakim jest falownica Spider. Będzie ona dostępna na  stoisku dekarze.pl. Urządzenie to jest najnowszym produktem tej marki dlatego też warto przyjść […]

7 października 2016, 11:37

Zaginarka LBX – jakość i komfort pracy

Zaginarki LBX  to na nich wzorują nie niemal wszyscy rodzimi producenci. Jakoś zarówno wykonania maszyny jak i pracy na niej nie ma sobie równych. Zaginarki są dostępne w różnych długościach, najbardziej popularne to LBX 200 i LBX 310. Każdy z modeli posiada bogate wyposażenie standardowe które można zmodyfikować do swoich potrzeb.

     więcej na

 

 

26 sierpnia 2016, 09:23

Falcownice marki Schlebach – urządzenia na miarę twoich potrzeb.

Falcownica Fllitzer
Jest to maszyna zamykająca w jednym przebiegu wyprofilowaną wcześniej blachę na prostych odcinkach.  Dzięki prostocie budowy uzyskano niewielką wagę urządzenia, obniżoną dodatkowo poprzez zastosowanie pokryw z tworzywa.
Falcownica FK1Maszyna  zamykającą rąbek na prostych arkuszach.Ma dość nietypową budowę, gdyż jako jedyna posiada silnik umieszczony pionowo względem podłoża.  Za pomocą tej maszyny zamkniemy w dwóch przebiegach rąbek […]

22 lipca 2016, 14:29

Jedyny autoryzowany przedstawiciel marki Schlebach

Firma Zi-Co Sp z.o.o. również w roku 2016 otrzymała miano jedynego Certyfikowanego przedstawiciela marki Schlebach w Polsce. Firmy współpracują ze sobą już o wielu lat dbając wspólnie o jakość i profesjonalizm. Dzięki  temu co roku  pokonujemy wspólnie kolejne rekordy w sprzedaży maszyn profilujących  w Polsce.

 

 

Dziękujemy naszym  obecnym i przyszłym klientom za zaufanie i wybór naszej […]

28 czerwca 2016, 14:19

MINI PROF RSM już dostepny na Polskim rynku

MINI PROF RSM  to najnowsza propozycja  firmy Schlebach. Stanowi ona udoskonalenie obecnego na rynku
i cieszącego się ogromną popularnością MINI PROFA. Urządzenie charakteryzuje SZYBKOŚĆ  – profilowanie blachy
do 11 m na 1 minutę, WYDAJNOŚĆ – automatyczne cięcie, PRECYZYJNOŚĆ – sterowanie cyfrowe.
zapraszamy do zapoznania się z ofertą
więcej na  Profilowanie blachy na rąbek

19 listopada 2015, 14:23

Zaprojektuj własny profil

Potrzebujesz maszyny która wyprodukuje  profile według Twojego pomysłu ?
Prześlij do nas zwymiarowany rysunek profilu wraz z charakterystyką materiału oraz zapotrzebowaniem ilościowym a my skonfigurujemy linię produkcyjną dla Ciebie.

24 września 2015, 12:29

Witamy na nowej stronie schlebach.pl

Witamy Serdecznie na nowej stronie Schlebach.pl. Stworzyliśmy ją dla Państwa, aby zaprezentować szeroką gamę produktów do profilowania, falcowania i zaginania blachy. Przedstawione produkty  charakteryzuje wysoka  jakość  i innowacyjność. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

 
Zespół Sprzedaży .

28 sierpnia 2015, 11:38